Meble ogrodowe rattanowe to rodzaj mebli, które są wykonane z pnia drzewa. Jest bardzo wytrzymały i lekki, dzięki czemu nadaje się do użytku na zewnątrz. Rattan to bardzo wytrzymały materiał o długiej żywotności, a także bardzo lekki. Może służyć do tworzenia pięknych ogrodów. „Najlepsze” meble ogrodowe technorattanowe to takie, które się nie łamią. Są łatwe w montażu, demontażu i przechowywaniu. Są również bardzo wygodne do siedzenia. Najlepsze meble ogrodowe można kupić w niskiej cenie i przetrwają pokolenia.

Zestaw jasnych mebli do ogrodu technorattanowych Stefano Grey

Zestaw jasnych mebli do ogrodu technorattanowych Stefano GreyZestaw mebli Stefano Grey to wygodne rozwiązanie do ogrodu i na taras. Geometryczne kształty są proste i będą pasować do każdej przestrzeni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ten zestaw do użytku zewnętrznego składa się z 3-osobowej sofy, 1 fotela, pufy i kwadratowego stolika kawowego ze szkła hartowanego z poduszkami na siedziska, które można zdjąć. Zestaw uzupełniają oparcia ze zdejmowanymi pokrowcami, które ułatwiają relaks na świeżym powietrzu oraz spotkania z członkami rodziny lub przyjaciółmi w domu wokół tego stylowego układu mebli opartego na stabilnej metalowej konstrukcji, która została pokryta powłoką chroniącą przed korozją, aby zwiększyć jej trwałość, zanim będzie wymagała wymiany! Dla tych, którzy wolą naturalne materiały od syntetycznych - technorattan jest łatwy do utrzymania w czystości!

Szczegóły zestawu

Zestaw mebli na taras Meblobranie CL3 - Cappuccino

Zestaw mebli na taras Meblobranie CL3 - CappuccinoZestaw mebli tarasowych Meblobranie CL3-Cappuccino to doskonały wybór dla osób, którym zależy na posiadaniu w swoim otoczeniu wyposażenia najwyższej jakości. W skład zestawu wchodzi podnoszony stół, trzy fotele i dwie sofy. Wszystkie wykonane są z tworzywa sztucznego, które na pierwszy rzut oka wygląda jak rattan, ale w dotyku przypomina raczej plastik. Wszystkie są w kolorze cappuccino z piaskowymi poduszkami, co daje ładną kombinację kolorów idealną do wkomponowania w ogrody lub podwórka, gdzie kwitnie zieleń! Meble stoją na nóżkach, które je podnoszą, ułatwiając ustawienie ich na nierównych powierzchniach; można ich używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w zależności od preferencji!

Szczegóły zestawu

 

 

 

Komplet ogrodowy z sofą trzyosobową i fotelami Stefano Set Max Yellow & Black

Komplet ogrodowy z sofą trzyosobową i fotelami Stefano Set Max Yellow & BlackFotele Stefano Garden Furniture są obszerne, co pozytywnie wpływa na ich komfort. Występują w zestawach z miękkimi poduszkami siedziskowymi i oparciowymi. Ich obrzeża nadają im elegancki charakter. Ten 3-osobowy zestaw sprzedawany jest w odcieniu żółto-beżowym i obejmuje 2 fotele oraz prostokątny stół z bezpiecznym blatem ze szkła hartowanego; akcesoria lub kolorowe poduszki nie wchodzą w skład zestawu dostępnego do kupienia w tej chwili - oferujemy jedynie pokrowce, które można prać w razie zabrudzenia!

Szczegóły zestawu

 

Brązowy zestaw technorattanowy z fotelami i sofą Stelvio Caffe

Brązowy zestaw technorattanowy z fotelami i sofą Stelvio CaffeZestaw mebli Stelvio Caffe to nowoczesny i elegancki komplet krzeseł ogrodowych. Składa się z 3-osobowej sofy, dwóch foteli z poduszkami oraz stołu obiadowego o dużej powierzchni. Plecionka technorattanowa ma nowoczesną kolorystykę i podwójne kształty plecionek, dzięki czemu meble można wykorzystać zarówno jako siedziska wypoczynkowe, jak i stoły jadalne. Technorattan wykorzystuje ręcznie tkane materiały, które mają takie cechy, jak wyższa odporność na warunki atmosferyczne niż włókna naturalne, tj. mróz, deszcz, śnieg, promieniowanie słoneczne/UV. Ten zestaw wypoczynkowy może być używany oddzielnie, ale w razie potrzeby można go również połączyć - sofę, stół i 2 wolnostojące fotele lub tylko jeden zestaw bez innych elementów! Istnieje również opcja szklanego blatu, który jest wpuszczony w ramy wykonane z technorattanu, aby nie sięgał dookoła na krawędziach.

Szczegóły zestawu

 

O mnie